![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8597037
*
nr 859 7037
Byrå
6 lådor, teak, 1950-tal, längd: 85 cm, djup: 43 cm, höjd: 121 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 18:09:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/11 15:55:38
1
700 kr
4/11 17:57:36
2
1.100 kr
4/11 18:08:06
3
900 kr
8/11 09:32:11
1
1.100 kr
11/11 14:04:23
4
1.600 kr
11/11 14:47:02
5
1.300 kr
11/11 14:47:33
5
1.500 kr
11/11 17:12:26
4
Vinnande bud
11/11 17:50:47
6
1.700 kr
11/11 18:01:10
4
justering av budtak
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
6112 Byrå
Ek, Sigurd Göransson, Fröseke. Bredd: 57 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:39
-
6224 Byrå
Louis XV-stil, gallerkant, intarsia, mässingsdekor..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:32
-
5109 Byrå
Louis XVI-stil, intarsia, stenskiva. Bredd: 125 cm..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:33
-
6222 Byrå
Senbarock, kompletterad, senare benställning. Bred..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:59
-
5200 Byrå
Teak, 1960-tal. Bredd: 82 cm, djup: 41 cm, höjd: 8..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:46
-
5202 Byrå/underskåp
Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. Bodafors. B..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:47
*
Byrå
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7037
Byrå
6 lådor, teak, 1950-tal, längd: 85 cm, djup: 43 cm, höjd: 121 cm
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/11 15:55:38 | 1 | 700 kr |
4/11 17:57:36 | 2 | 1.100 kr |
4/11 18:08:06 | 3 | 900 kr |
8/11 09:32:11 | 1 | 1.100 kr |
11/11 14:04:23 | 4 | 1.600 kr |
11/11 14:47:02 | 5 | 1.300 kr |
11/11 14:47:33 | 5 | 1.500 kr |
11/11 17:12:26 | 4 | Vinnande bud |
11/11 17:50:47 | 6 | 1.700 kr |
11/11 18:01:10 | 4 | justering av budtak |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{6A397493-FB3C-4E07-9D0D-A539D6C2879D}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
6112 Byrå
Ek, Sigurd Göransson, Fröseke. Bredd: 57 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:39 -
6224 Byrå
Louis XV-stil, gallerkant, intarsia, mässingsdekor..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:32 -
5109 Byrå
Louis XVI-stil, intarsia, stenskiva. Bredd: 125 cm..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:33
-
6222 Byrå
Senbarock, kompletterad, senare benställning. Bred..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:59 -
5200 Byrå
Teak, 1960-tal. Bredd: 82 cm, djup: 41 cm, höjd: 8..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:46 -
5202 Byrå/underskåp
Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. Bodafors. B..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:47